هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات،یاامارات ایر لاینز که امریت ایر لاین نیز خوانده می شود ( Emirates Airlines) شرکت هواپیمایی اماراتی است، که دفتر مرکزی آن در امیر نشین دبی می باشد.هواپیمایی امارات ایر لاین در ماه می سال ۱۹۸۵ توسط امیر وقت دبی تأسیس شد و فعالیت‌هایش را از روز ۲۵ سپتامبر سال ۱۹۸۵ با پروازهایی به هندوستان و شهرهای بمبئی و دهلی آغاز نمود. در اکتبر همان سال پرواز دبی-کراچی پاکستان نیز راه‌اندازی شد. اولین هواپیماهای آن را یک فروند ایرباس ای۳۰۰ و یک فروند بوئینگ ۷۳۷-۳۰۰ که از هواپیمایی پاکستان اجاره کرده بود تشکیل می‌دادند. سپس دو فروند بوئینگ ۷۲۷-۲۰۰ ادونسد دست دوم به ناوگان آن پیوستند. این ۴ فروند تاقبل از تزریق دلارهای نفتی به امارات ایر و ورود نخستین هواپیماهای نو به ناوگان امارات تنها هواپیماهای امریت ایر لاین را تشکیل می‌دادند.
هواپیمای ایرباس ای۳۸۰، بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان، در لباس امارات در نمایشگاه هوایی دبی رونمایی شد.واز آن پس
اولین پرواز اروپایی امارات و در ژوئیهٔ ۱۹۸۷ به مقصد فرودگاه گت‌ویک لندن انگلستان انجام گرفت. پروازهای شرکت امارات ایر ویزبه مقصد خاور دور در ژوئن ۱۹۹۰ با پرواز به سنگاپور آغاز گشت. در سال ۱۹۹۸ امارات ۴۰٪ سهام شرکت هواپیمایی ایر لانکا را خریداری نمود و مدیریت این شرکت سریلانکایی را برعهده گرفت. در پی این قرارداد نام شرکت مذکور به هواپیمایی سریلانکا تغییر یافت. در حال حاضر امارات تنها شرکت هواپیمایی در جهان به شمار می‌رود که قادر است مسافرین خود را تنها با یک توقف از استرالیا به فرودگاه جان اف کندی نیویورک برساند. امارات اسکای کارگو نام شرکت هوایی باربری  امارات است که به حمل بار به اقصی نقاط جهان همت می گمارد.قرار دارد امارات اسکای کارگو نیز متعلّق به گروه امارات ایرلاین است و پروازهای منظم روزانه‌ای را از دبی به مقاصدی در خاورمیانه، خاور دور، اروپا، آفریقا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی را بصورت منطم انجام می دهد. فرودگاه بین‌المللی دبی، مرکز اصلی امارات ایر لاین و آشیانه این شرکت عظیم  هواپیمایی به‌شمار می‌آید.
هواپیمایی امارات بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است که در هفته بیش از 3500 پرواز به ۱۳۳ شهر واقع در ۷۴ کشور جهان، انجام می‌دهد،همچنین در سال سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان انتخاب شد. این شرکت نزدیک به ۲۰۰ هواپیمای نو و ۱۸ هزار خدمه پرواز دارد. هواپیمایی امارات در سال ۲۰۱۲ از نظر شمار انتقال مسافر بین‌المللی، در رتبه چهارم از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی قرار گرفت.وتا امروز بطور روزانه به رشد خود ادامه می دهد و یکی از خوشنامترین شرکتهای هواپیمایی در حمل بار و مسافر محسوب می شود

بلیط هواپیما تهران ازاکا با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

بلیط هواپیما تهران ازاکا با پرواز امارات

برای اخذ بلیط هواپیما جهت پرواز بین دو شهر تهران و ازاکا ژاپن می توانید از ایرلاین امارات استفاده نمایید . این هواپیمایی قبل از فرود در مبدا توقفی کوتاه در دبی امارات خواهد داشت . اطلاعات پروازی این ایرلاین در زیر آمده است:

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران توکیو با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

بلیط هواپیما تهران توکیو با پرواز امارات

برای دریافت بلیط هواپیما تهران توکیو و برعکس یکی از بهترین ایرلاین ها ، پرواز امارات است . البته قبل از توقف کامل در مقصد این پرواز فرودی موقت در دبی خواهد داشت . به اطلاعات زیر توجه داشته باشید:

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران جاکارتا با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

بلیط هواپیما تهران جاکارتا با پرواز امارات

برای سفر بین دو شهر تهران و جاکارتای اندونزی توصیه آژانس ما استفاده از هواپیمایی امارات است . البته قبل از توقف کامل در مقصد این پرواز فرودی موقت در دبی خواهد داشت . اطلاعات این پرواز در زیر آمده است :

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران گوانجو با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

بلیط هواپیما تهران گوانجو با پرواز امارات
اگر از تهران به مقصد گوانجو و برعکس سفر می کنید ، می توانند از ایرلاین امارات ، یکی از بهترین خطوط هوایی استفاده نموده و سفری سر شار آرامش را تجربه نمایند. توجه داشته باشید این ایرلاین قبل از فرود کامل در مقصد توقفی کوتاه در شهر دبی خواهد داشت . اطلاعات کامل تر به شرح زیر است:

مطالعه بیشتر...

بلیط تهران شانگهای با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.56 (9 Votes)

بلیط تهران شانگهای با پرواز امارات

به مسافرینی که بین شهرهای شانگهای وز تهران تردد دارند ، ایرلاین امارات را پیشنهاد می کنیم .این پرواز قبل از فرود در مقصد توقفی کوتاه در شهر دبی امارات خواهد داشت . اطلاعات این پرواز در زیر آمده است :

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران پکن با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (4 Votes)

بلیط هواپیما تهران پکن با پرواز امارات

برای تهیه بلیط تهران پکن یکی از بهترین گزینه ها ،ایرلاین امارات می باشد . این پرواز قبل از فرود در مقصد توقفی کوتاه در شهر دبی امارات خواهد داشت . اطلاعات این پرواز در  زیر آمده است :

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران دهلی با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

بلیط هواپیما تهران دهلی با پرواز امارات

ایرلاین امارات یکی از خطوط پرسابقه در جابجایی مسافران بین دو مسیر هند و ایران به شمار می رود . شایان ذکر است که این هواپیمایی قبل از فرود در دهلی ابتدا توقفی کوتاه در شهر دبی دارد . اطلاعات پروازی این ایرلاین به شرح زیر است :

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران پوکت با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (7 Votes)

بلیط هواپیما تهران پوکت با پرواز امارات

برای سفر به شهر توریستی پوکت از تهران و برعکس می توانید از معروف ترین پرواز این مسیر یعنی پرواز امارات استفاده کنید. شایان ذکر است که قبل از فرود در مقصد این ایرلاین توقف کوتاهی در دبی دارد . اطلاعات کلی این پرواز به شرح زیر است :

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران بانکوک با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.42 (6 Votes)

 

بلیط هواپیما تهران بانکوک با پرواز امارات

اگر بین شهرهای تهران و بانکوک سفر می کنید ، یکی از بهترین گزینه ها خط هوایی امارات است. شایان ذکر است که قبل از فرود در مقصد این ایرلاین توقف کوتاهی در دبی دارد . اطلاعات کلی این پرواز به شرح زیر است :

مطالعه بیشتر...

بلیط هواپیما تهران دبی با پرواز امارات

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.46 (12 Votes)

بلیط هواپیما تهران دبی با پرواز امارات

ایرلاین امارات یکی از ایمن ترین پروازهاییست که بین شهرهای دبی و تهران در حال جابجایی مسافران می باشد . برای آگاهی از اطلاعات این پرواز به موارد زیر توجه کنید:

مطالعه بیشتر...

امروز

.
چهارشنبه 21 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 4 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 12 2018.
تاریخ میلادی :

درباره ما

تیم بلیط آنلاین با هدف ارائه خدمات نوین و کاملا متفاوت در زمینه ارائه انواع بلیط های داخلی و خارجی افتتاح گردیده است.

http://bilitonline.ir

تهران - ضلع جنوب غربی پل سید خندان - خیابان برازنده - پلاک 48 - واحد 1

تلفن:02187170

عضویت در خبرنامه

شما اینجا هستید: Homeایرلاین خارجیایرلاین امارات