ماهان ایرلاین

ماهان ایرلاین را می توان بدون شک یکی از بهترین و امن ترین خطوط هواپیمایی ایرانی نامید.اعتقاد مدیران ماهان به صنعت هوانوردی به عنوان یکی از زیرساخت‏هاوشاخصهای توسعه و تأثیر گذارترین گزینه در شبکه حمل و نقل کشورها و یکی از عوامل محرک بخش تولید در فرآیند توسعه مبنا و محور تلاش جمعی از نخبگان و خبرگان وسرمایه گئاران این بخش گردید و به تأسیس اولین شرکت هواپیمایی خصوصی در سال 1371 به نام شرکت هواپیمایی ماهان انجامید. فعالیت این مجموعه عظیم و پیشرفته در عرصه ملی با پروازهای تهران – کرمان - تهران آغاز وپس از مدت کوتاهی ماهان با امکانات و شرایط آن زمان در تحقق هدف پیشرفت، امنیت و آسایش دو فروند هواپیمای ایرباس را به ناوگان خود افزود.
. و در سال‏های بعد نیز توانست چندین فروند ایرباس مدل 300-600، مدرن‏ترین هواپیماهای موجود جهت انجام پروازهای دوربرد به کشورهای اروپایی و خاوردور مورد بهره‏برداری قرار دهد و برای مسیرهای کوتاه برد در داخل کشور نیز 16 فروند هواپیمای BAe-146-300 را به ناوگان خود وارد نموده ست است.
افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان به پنجاه و چهار فروند و توسعه شبکه پروازی به نقاط مختلف ایران و جهان، رشد بالای تعداد مسافران را نیز به همراه داشت به گونه‏ ای که برابر گزارش سازمان هواپیمایی کشوری ایران، هواپیمایی ماهان از سال 1391 بیشترین مسافر را (در شبکه داخلی و خارجی) حمل کرده است. این موارد بخش کوچکی از پیشرفت‏های شرکت هواپیمایی ماهان ایر لاین در سال‏های اخیر به شمار می‏آید که همه و همه مرهون اعتماد مسافران عزیز بوده است.انشاالله با رفع تحریمهای ظالمانه بزودی هواپیمایی ماهان را بر بلندای این صنعت در سطح ملی و بین المللی خواهید دید..

بلیط هواپیما پکن با پرواز ماهان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

خط هوایی تهران پکن تهران با هواپیمایی ماهان راه اندازی شدو بلیط هواپیما تهران پکن در دسترس می باشد.جشن افتتاحیه پروازهای برنامه ای پکن هواپیمایی ماهان در فرودگاه شهر بزرگ پکن برگزار گردید. این پروازها به صورت مستقیم پایتخت های دو کشور ایران و چین را به یکدیگر متصل می نماید. پرواز پکن با سه پرواز هفتگی توسط هواپیمای ایرباس 340 در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس انجام می گردد.

پرواز شماره 079 هواپیمائی ماهان برای اولین بار در تاریخ چهارده آبان سال نودو سه به مقصد پکن، بعد از حدود 8 ساعت پرواز بر فراز آسمان در فرودگاه بزرگ شهر پکن فرود آمد. خدمه پرواز،مهمانداران و مسافران مورد استقبال بسیار گرم مقامات فرودگاه پکن و هواپیمائی کشوری چین قرا ر گرفتند.

با توجه به رشد اقتصادی و بازرگانی بین دو کشور با برقراری پرواز پکن، بعد ازپرواز به شانگهای و گوانگجو 13 پرواز هفتگی به چین خواهیم داشت.

این مسیر پس از ایروان و پروازهای شیراز به دبی سومین مسیر پروازی بین المللی جدید هواپیمایی ماهان در سال جاری میلادی است.
برنامه پروازی بین تهران و پکن :

از تهران به پکن در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه ساعت 17:30 ورود به پکن 6:20 روز بعد

از پکن به تهران روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 00:40 بامداد ورود به تهران ساعت 06:40

برای رزرو بلیط هواپیما پکن با پرواز ماهان با شماره های 02187170و02188505454 تماس حاصل فرمایید

www.bilitonline.ir

امروز

.
چهارشنبه 30 آبان 1397.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 13 ربيع أول 1440.
تاریخ قمری :
Nov 21 2018.
تاریخ میلادی :

درباره ما

تیم بلیط آنلاین با هدف ارائه خدمات نوین و کاملا متفاوت در زمینه ارائه انواع بلیط های داخلی و خارجی افتتاح گردیده است.

http://bilitonline.ir

تهران - ضلع جنوب غربی پل سید خندان - خیابان برازنده - پلاک 48 - واحد 1

تلفن:02187170

عضویت در خبرنامه

شما اینجا هستید: Homeایرلاین داخلیایرلاین ماهانبلیط هواپیما پکن با پرواز ماهان